Monter przemysłowy konstrukcji i rurociągów

Opis stanowiska:

  • prace remontowe
  • stawianie konstrukcji
  • montaż rurociągów
  • prefabrykacja na warsztacie

Oferujemy:

  • umowa o pracę na pełny etat na warunkach niemieckich
  • dodatki za pracę w niedzielę i święta oraz godziny nocne
  • ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne w Kasie Chorych AOK Niedersachsen
  • ubezpieczenie wypadkowe w BG Holz und Metall
  • pomoc w załatwianiu formalności meldunkowych i świadczeń socjalnych
  • darmowy transport na kontrakt samochodami firmowymi, zakwaterowanie, odzież roboczą, szkolenia
  • warunki finansowe adekwatne do posiadanych umiejętności zawodowych
  • ciekawą pracę i uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę z doświadczonym zespołem pracowniczym w dużym przekroju wiekowym
  • długoterminowe projekty, praca cały rok, duża ilość godzin w tygodniu

Wymagania:

  • podstawowa wiedza techniczna do wykonywania prac instalacyjno-montażowych
  • doświadczenie w montowaniu rur i połączeń kołnierzowych
  • umiejętność czytania rysunków technicznych / izometrycznych
  • umiejętność pracy w zespole, niezawodność i samodzielność podczas wykonywania prac
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • brak nałogów
  • dyspozycyjność

Miejsce pracy: Niemcy

Jesteś zainteresowany?

prześlij nam swoje CV: kadry@indmont.com

zadzwoń 0048 726 230 300 / 0048 601 820 071

lub skorzystaj z formularza rekrutacyjnego