Zacznij z nami swoją karierę!

Szukasz nowego pracodawcy, nowej pracy, nowych wyzwań? Wracasz do zawodu, rozpoczynasz swoją karierę w zawodzie, a może chcesz się przekwalifikować? Nasze propozycje mogą się okazać interesujące także dla Ciebie. Na naszej stronie internetowej znajdziesz szczegółowe informacje na temat pracy tymczasowej – jej form i korzyści dla Ciebie.

Bezpieczeństwo finansowe od samego początku!

IndMont oferuje najlepsze możliwości dla wykwalifikowanych pracowników, ale również osoby od nie dawna rozwijające się w branży są mile widziane. Po gruntownym przeszkoleniu każdy znajdzie dobre perspektywy na interesujące i zróżnicowane środowisko pracy. Nasi pracownicy nieustannie poznają bliżej inne przedsiębiorstwa i realizując wspólnie ich zadania są dumni z każdego pomyślnie zakończonego projektu.

Praca w Indmont oznacza bezpieczeństwo finansowe od pierwszego dnia pracy. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Niemieckich Firm Pracy Tymczasowej e.V. (Interessenverband Deutscher Zeitunternehmen e.V). Wynagrodzenie jest oparte na układzie zbiorowym IGZ /DGB, a zatrudnienie podlega niemieckiemu prawu pracy. Gwarantowane jest ubezpieczenie społeczne.

Każde zrealizowanie zadanie poszerza doświadczenie zawodowe pracownika  i umacnia jego kwalifikacje na rynku pracy.

Formy zatrudnienia

Praca tymczasowa to układ trójstronny pomiędzy pracownikiem, firmą Indmont jako pracodawcą i firmą klienta. Pracownicy podpisują z Indmont stałą umowę o pracę, która gwarantuje im wszystkie prawa pracownicze.

Indmont zawiera z firmą klienta kontrakt na określony czas, oddając klientowi do dyspozycji wykwalifikowanych pracowników. Po upływie tego czasu realizowane jest kolejne zamówienie w tej samej firmie lub następuje przejście do nowego zamówienia. Praca tymczasowa daje możliwość poznawania coraz to nowych zakładów i procesów roboczych, a tym samym podnoszenia kwalifikacji.

Praca w Indmont – zalety:

 • Perspektywy zawodowe:
  Zróżnicowana praca z najlepszymi perspektywami zawodowymi.

 • Pewne miejsca pracy:
  Brak ryzyka kryzysu ze względu na szeroko zakrojoną strukturę klientów działających w różnych branżach przemysłu.

 • Uczciwe wynagrodzenie i bezpieczeństwo finansowe:
  Bezpieczeństwo finansowe od pierwszego dnia pracy.

 • Wzrost kompetencji:
  Dzięki różnorodnym zadaniom rozwój nowych kompetencji.
 • Pełne ubezpieczenie zgodne ze zbiorowymi układami pracy oraz ubezpieczenie społeczne:
  Zastosowanie układu zbiorowego BAP
Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa