Bezpieczeństwo i higiena pracy

Bezpieczeństwo pracy i wynajem pracowników tymczasowych stanowią dla nas nierozerwalną całość. W ramach wynajmu pracowników tymczasowych nasi pracownicy z reguły pracują w różnych miejscach i w różnych firmach naszych klientów.  Wynikające z tego rozmaite warunki pracy stanowią szczególne wyzwanie pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy.

Bezpieczeństwo pracy i wynajem pracowników tymczasowych – higiena pracy naszych pracowników jest dla nas najważniejsza.

Jako agencja pracy tymczasowej dbanie o naszych pracowników postrzegamy jako nasz szczególny obowiązek.  Należy do tego także zapewnienie bezpieczeństwa pracy. Ponieważ pracownik tymczasowy wykonuje swoją pracę w zakładzie klienta i zgodnie z jego wskazówkami, możemy mieć tylko ograniczony wpływ na przebieg pracy na miejscu.  Czynności wykonywane przez pracownika tymczasowego podlegają przepisom prawa bezpieczeństwa pracy mającym zastosowanie do zakładu klienta.

W tym kontekście najlepsze doświadczenia przyniosło nam intensywne przygotowywanie naszych pracowników do danego zlecenia u klienta. Ponadto nasi pracownicy są oczywiście stale szkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa